Tunel dla dziecka

Przymierzaliśmy się ostatnio do kupna tunelu dla Olka (Tunel Speja, Ikea). Wyprzedzili nas moi rodzice – sprezentowali wnukowi zestaw ogrodowy: tunel, igloo i wigwam. Opiszę kiedyś całość, ale dzisiaj chciałam się skupić na tunelu.

Rozłożyliśmy go Młodemu w pokoju. Zastanawialiśmy się, czy się skusi na wejście do niego, bo z jednej strony lubi się przeciskać np. między łóżeczkiem a kanapą, a z drugiej strony – mała przestrzeń, ciasno, strach trochę ;-)

Olek obszedł tunel kilka razy, pooglądał i nic. Wrzuciliśmy do środka jego ulubione zabawki i… Młody odważnie ruszył! A po chwili już dzielnie kursował tam i z powrotem.

Tunel się przyjął. Olek na pewno będzie miał dużo zabawy po rozłożeniu w ogrodzie dziadków całego zestawu (pewnie już w przyszłe lato, bo czy teraz jeszcze będzie okazja?).

Niestety, zabawka ma jedną wadę: żeby całość się trzymała, w poszycie jest wciągnięty drut, który jest dość gruby – od chodzenia po nim Młodemu porobiły się siniaki. Mam nadzieję, że to przez to, że rozłożyliśmy tunel na twardej podłodze i że na trawie ten problem zniknie… Wydaje mi się z tunel z Ikei miał jakieś dodatkowe wypełnienie wokół drutu… Nam w ostateczności pozostanie rozłożyć na dnie jakiś kocyk…

Nazwy zestawu nie podaję, bo pełno takich rzeczy można znaleźć na allegro, a nasz akurat został przywieziony z zagranicy…

[nggallery id=53]


2 odpowiedzi do “Tunel dla dziecka”

Zostaw komentarz, uwagę, myśl...


easystat.eu - Statystyki odwiedzin stron www