Bajka „Trzy świnki” – audiobook dla każdego w prezencie od RMF FM

Stacja radiowa RMF FM już kolejny raz wydała w Dniu św. Mikołaja audiobook dedykowany dzieciom, które ten wyjątkowy dla wszystkich maluchów dzień muszą spędzać w szpitalu.

Tym razem została nagrana opowieść dla dzieci „Trzy Świnki” na motywach baśni Braci Grimm w adaptacji Adolfa Weltschka. Udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu wzięli między innymi znani aktorzy i tak na przykład Paweł Deląg wcielił się w rolę Wilka, a głosu mamie świnek użyczyła Grażyna Wolszczak. To mądra bajka z przesłaniem, opowiadająca o losach trzech małych świnek, które podejmując ważne decyzje, dorastają, nabierają doświadczenia i przekonują się co w życiu jest ważne.

Płyty „Trzy świnki” w Dniu św. Mikołaja trafiły do dziecięcych szpitali w całym kraju. Jednak nie tylko hospitalizowane maluchy mogą cieszyć się z tego prezentu. Od dziś do końca grudnia można pobrać tę bajkę i cieszyć się wraz z dziećmi tą wspaniałą opowieścią.

Ja już pobrałam, z wielką przyjemnością wysłuchałam z moimi dzieciaczkami „Trzy świnki” – wspaniałe słuchowisko, pięknie odtworzone role, świetny podkład muzyczny, dużo emocji i oczywiście happy end. Polecam!

A tutaj można pobrać „Trzy świtki”

Zostaw komentarz, uwagę, myśl...

gry do pobrania za darmo

To specjalna propozycja dla Ciebie! Zobacz jak genialne gry jesteśmy Ci w stanie zaproponować! Jedyne co musisz zrobić to kliknąć tutaj po więcej informacji. pobierzpc.pl

easystat.eu - Statystyki odwiedzin stron www